ArayıBulalım.com ile Arabuluculuk

Size en yakın noktalardaki onlarca dosyada arabuluculuk yapmak artık çok kolay. Bunun için Arayıbulalım.com’a üye olmanız yeterli.

Ücretsiz ve Kolayca Kaydolun

Arayıbulalım.com ailesine katılmak ve başvuru almak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Bu aileye katılmak için Arabuluculuk Daire Başkanlığı Arabulucu Sicilinde kayıtlı olmanız yeterlidir.

Onlarca Başvuru Cebinize Gelsin

Konumunuza yakın noktalardan yapılacak arabuluculuk başvurularını size yönlendiriyoruz. Arabulucu olarak atandığınız uyuşmazlıkları, Arayıbulalım.com’dan telefonunuza gönderilen SMS sayesinde öğrenebilirsiniz.

Başvuruyu Kabul Edin ve
Tarafların İletişim Bilgilerine Ulaşın

Başvuru mesajını takip eden 3 saat içerisinde Arabulucu Sayfanıza giriş yaparak size gelen başvuruyu kabul etmeniz gerekiyor. Başvuruyu kabul ederek, başvuranın iletişim bilgisine ulaşabilirsiniz.

Başvuruyu 3 saat içerisinde kabul etmezseniz, dosyayı başka bir arabulucuya yönlendireceğiz. Ne kadar çok başvuru kabul ederseniz o kadar çok başvuru alabilirsiniz. Üstelik, süreç tüm arabulucular için tamamen ücretsiz!

Başvuru Sahibini Arayın ve Süreci Başlatın

Başvuru sahibinin iletişim bilgilerini görüntüledikten sonra kendisine ulaşmanız gerekiyor. Başvuru sahibini arayarak uyuşmazlıkla ilgili bilgileri kendisinden alarak arabuluculuk sürecini başlatabilirsiniz.

Kolay ve Kullanışlı Arabulucu Paneli

Arayıbulalım.com ailesi arabulucularının zamanla yarıştıklarının farkındayız. Bunun için sizlere çok kolay ve anlaşılır bir panel oluşturmaya özen gösterdik. İş takibini bu panelden yapabilir, derdest ve infaz dosyalarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ArayıBulalım.com Ağına Katılın

Arayıbulalım.com ağına katılarak etkinlik takvimimizden haberdar olabilir, arabuluculukla ilgili güncel haberleri takip edebilir, düzenleyeceğimiz atölye çalışmaları ve eğitimlere dahil olabilirsiniz.